28-letnia Natalia Wierzbicka zaginęła w Gdańsku – apel policji o pomoc w poszukiwaniach

Natalia Wierzbicka, 28-letnia kobieta z Gdańska, jest poszukiwana przez policję. W sobotę 2 marca 2024 roku opuściła swój dom na ulicy Gospody w Gdańsku i od tamtego czasu nie ma o niej żadnych wieści. Policjanci intensywnie prowadzą poszukiwania i apelują do społeczeństwa o wszelką pomoc.

Ostatni raz Natalia kontaktowała się ze swoją rodziną w niedzielę 3 marca, około godziny 16:30, wysyłając sms. Jeśli ktoś rozpoznaje ją ze zdjęcia lub posiada jakiekolwiek informacje na temat jej obecnego miejsca pobytu, proszony jest o natychmiastowy kontakt z funkcjonariuszami.

Podinspektor Magdalena Ciska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, dostarcza szczegółowy opis zaginionej. Natalia ma około 175 cm wzrostu i szczupłą sylwetkę. Jej włosy są ciemnej barwy i sięgają do połowy pleców. Posiada również niebieskie oczy. W dniu zaginięcia na sobie miała czarne jeansy, długą na pół uda czarną puchową kurtkę z kapturem, szarą bluzę oraz czarne buty sportowe marki Adidas.

Każda osoba, która posiada jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia Natalii, zwłaszcza dotyczące jej obecnego miejsca pobytu, powinna bez zwłoki skontaktować się z policją. Można to zrobić dzwoniąc bezpośrednio do Komisariatu Policji V w Gdańsku, ulica Obrońców Wybrzeża 19, pod numer telefonu 47 741 12 22 lub 47 741 13 07. W sytuacjach pilnych prosimy o kontakt pod numerem alarmowym 112.