Wyjątkowe Mini ZOO w Jantarze

Na terenie Jantaru od wielu lat funkcjonuje Mini ZOO. Jest to znakomita atrakcja dla turystów, którzy chcą nacieszyć się innymi atrakcjami, niż tylko tutejszą plażą i morzem. Wizyta w Mini ZOO w Jantarze to świetny pomysł dla wszystkich, a przede wszystkim dla całych rodzin wypoczywających nad morzem.

O Mini ZOO w Jantarze

Tutejsze Mini ZOO znajduje się na ulicy Gdańskiej. Jest one dość spore i obejmuje teren ponad 2 hektarów. Na terenie obiektu znajduje się wiele rozmaitych gatunków zwierząt i ptaków. Co ciekawe, osoby odwiedzające Mini ZOO mają okazję samodzielnie nakarmić niektóre z tutejszych zwierząt. To na pewno będą świetne doznania dla najmłodszych odwiedzających.

Na terenie obiektu znajdują się specjalne drogowskazy, dzięki którym na pewno każda osoba zobaczy wszystkie tutejsze zwierzęta. Wśród zwierząt, które można zobaczyć w Mini ZOO w Jantarze to m.in. lamy, guanako, alpaki, łabędzie, gęsi, bernikle, kaczki, nandu, kangury, kozy, czy tez daniele, owce, króliki i osły. Oczywiście to nie wszystkie zwierzęta i gatunki tych zwierząt, które można podziwiać w Mini ZOO w Jantarze!