Duet KiM gościem w programie "Muzyczna Jedynka"

W nadchodzącej audycji „Muzycznej Jedynki” słuchacze będą mieli okazję posłuchać najświeższego utworu autorstwa Edyty i Jacka Chrzanowskich, tworzących duet KiM. Zaproszenie do udziału w programie skierowała do nich Ula Kaczyńska.

KiM to formacja muzyczna, której twórcami są Edyta Chrzanowska, znana również jako Scary’n’Eddie, oraz Jacek Chrzanowski, współtworzący takie zespoły jak Dezerter, Hey czy Dawid Podsiadło. Edyta w duet KiM wniosła odrobinę kobiecej subtelności, będąc autorką tekstów i kompozytorką linii wokalnych. Jacek natomiast jest odpowiedzialny za część instrumentalną – jest kompozytorem, aranżerem i instrumentalistą.

Poza tym, w „Muzycznej Jedynce” Ula Kaczyńska przeprowadzi rozmowy z Ignacym po godzinie 13:00, który opowie o swoim nowym singlu zatytułowanym „Bez”. Ula porozmawia również z wiolonczelistą Michałem Pepolem, który po godzinie 14:00 przedstawi swój solowy debiut – album „Kora nieskończoność”. Album ten powstał na podstawie prywatnych, niepublikowanych dotychczas materiałów fonograficznych Kory Jackowskiej, które przekazał Michałowi Kamil Sipowicz.