Na Półwyspie Helskim zakończyła się już 8. edycja Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa

Jurata, Jastarnia oraz Kuźnica – w tych trzech miejscowościach odbywała się tegoroczna edycja Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa. Są to oczywiście spotkania małżeńskie, na które zjeżdżają się żony i mężowie z różnych zakątków naszego globu. Wydarzenie to trwało od 7 do 14 lutego.

Spotkania małżonków odbyły się również w Juracie

W tym roku odbyła się 8. edycja Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa. Małżeństwa, które pojawiły się w tym roku na Półwyspie Helskim, mogły wziąć udział w specjalnych spotkaniach, które zorganizowane były w trzech miejscowościach, a więc Juracie, Jastarni oraz Kuźnicy. Jak zaznaczają osoby związane z organizacją tego wydarzenia, ich zdaniem celebrowanie, docenianie oraz radosne spędzanie każdej wspólnej chwili jest bardzo potrzebne do tego, aby utrzymać zaangażowanie w związku oraz miłość. Dlatego tygodniowe obchody Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa jest czymś, co pozwoli jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie żonie oraz mężowi w swoich relacjach małżeńskich.

Warto dodać, że za organizację Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa w tym roku odpowiadają parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Juracie, miasto i gmina Jastarnia, parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Jastarni oraz parafia pw. św. Antoniego w Kuźnicy.