Najlepsze lokale gastronomiczne w miejscowości Jantar

Sprawdź jakie lokale gastronomiczne są najlepsze dla turystów w Jantarze

„G30” Obiady Domowe

Restauracja ta jest ceniona za swoje tradycyjne dania zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Ze zróżnicowanej oferty serwowanej dań, odwiedzający mogą skorzystać jedynie w godzinach popołudniowych. Lokal ten otwarty jest od godziny 13 do 16 każdego dnia.

W menu klienci mogą wybierać spośród takich propozycji jak m.in. kotlety w różnej postaci, słodkie naleśniki, gulasz, pulpety, gołąbki, a nawet ratatouille. Jedną z cenionych cech tego bistro jest szybkość przygotowywania dań oraz różnorodna oferta napojów. W okresie letnim odwiedzający chętnie korzystają z możliwości przesiadywania w ogródku.

WSIORYBA

Lokal WSIORYBA to idealna propozycja dla osób, którym zależy na możliwości wyboru opcji wegetariańskich. W ofercie tej restauracji znajdują się m.in. takie propozycje jak domowy hummus i labneh z podpłomykiem i warzywami, łosoś smażony na maśle klarowanym z koperkiem podawany w towarzystwie frytek oraz surówek, szarlotka, a nawet śledzie z dodatkiem borówki.

Miejsce to jest chwalone przede wszystkim za oferowanie przepysznej ryby. WSIORYBA oferuje smaczne, a zarazem przystępne cenowo dania.

Cukiernia/Kawiarnia Maja

Kawiarnia „Maja” to idealne miejsce dla osób, które będąc na plaży w Jantarze, mają ochotę na coś słodkiego. Wszystkie słodkości w tym wypadku przygotowane są według wieloletnich receptur, a ich skład wchodzą przede wszystkim naturalne składniki.

Klienci mają okazje spróbować gofrów, pierogów, naleśników, jagodzianki, ciasta, babeczki, a także napić się takich napojów jak: cappuccino, czy espresso. Odwiedzający mogą skorzystać zarówno z usług na miejscu, jak i zabrać zakupione desery na wynos.