Nowy singiel Męskie Granie Orkiestra 2024 – "Wolne Duchy" poprzedza 15. edycję kultowej trasy koncertowej

Daria Zawiałow, Mrozu i Kacperczyk, składający się na zespół Męskie Granie Orkiestra 2024 zaprezentowali swoją najnowszą piosenkę „Wolne Duchy”. Ta muzyczna produkcja ma za zadanie promować nadchodzącą, jubileuszową 15. edycję znanej i lubianej przez wielu trasy koncertowej Męskie Granie. Do utworu powstał też teledysk, który prezentuje monumentalne wizerunki głów artystów. Obrazy te przemierzają różne zakątki Polski, ukazując jej zróżnicowany charakter – jest to stały element każdej letniej trasy Męskie Granie, sponsorowanej przez markę Żywiec.

Strofy piosenki „Wolne Duchy”, w której artyści śpiewają „Czekałem cały rok, żeby tutaj wrócić jak lato, gdzie tańczą, tańczą wolne duchy w noc jak dzieło sztuki”, doskonale oddają atmosferę trasy Męskie Granie. Wyraz to uczucia artystów, którzy nie raz określili tę trasę mianem „kolonii”.

W tym roku na trasę wyrusza dość nietypowy skład – Daria Zawiałow, Mrozu i Kacperczyk. To oni odpowiadają za najnowszy singiel „Wolne Duchy”, który jest przedsmakiem tajemniczego jeszcze programu, przygotowanego przez zespół Męskie Granie Orkiestra 2024 na 15. rocznicę odbywania się trasy.