Wyjątkowe sobotnie przedpołudnie dla najmłodszych mieszkańców Starego Miasta – film, słodkości i niespodzianka od Świętego Mikołaja

Ciekawe zdarzenia miały miejsce 9 grudnia, w sobotnie przedpołudnie, kiedy to najmłodsi członkowie społeczności Starego Miasta zasiedli na niezwykłym seansie filmowym. Wydarzenie to było częścią szeregu atrakcji, które zostały zaplanowane i przeprowadzone przez lokalne władze osiedla.

Rada Osiedla Stare Miasto, chcąc sprawić radość swoim najmłodszym mieszkańcom, zorganizowała specjalną imprezę, podczas której dzieci mogły spędzić czas ze Świętym Mikołajem. Kultowe Kino Jantar zostało wybrane jako miejsce spotkania – tam właśnie młodzi widzowie mieli okazję obejrzeć najnowszy film animowany od Disneya, zatytułowany „Życzenie”. Zarówno dzieci, jak i ich rodzice świetnie się bawili podczas projekcji, dodatkowo ciesząc się słodkimi przekąskami oferowanymi przez organizatorów wydarzenia.

Po zakończeniu seansu, dzieci były mile zaskoczone pojawieniem się gościa specjalnego – Świętego Mikołaja. Przybył on do kina z workiem pełnym prezentów od samorządu osiedla, co było dla najmłodszych mieszkańców Starego Miasta prawdziwym świątecznym upominkiem.

Jednak to nie koniec atrakcji przygotowanych przez Radę Osiedla dla swoich mieszkańców. Przewidziano jeszcze warsztaty artystyczne w Galerii Wytwórnia Art na ulicy Głowackiego, które odbędą się tego samego i następnego dnia.