Przegląd najbliższych meczów lokalnych drużyn piłkarskich

Kolejny weekend przyniesie wiele emocji dla sympatyków lokalnej piłki nożnej. W centrum uwagi znajdzie się MKS Ina Goleniów, który w sobotę będzie miał okazję do odniesienia swojego szóstego z rzędu triumfu w IV lidze. Oprócz tego, na własnym boisku spotka się również zespół Orzeł Łoźnica. Pozostałe drużyny, takie jak Masovia i OKS Center MD Goleniów, będą musiały natomiast zmierzyć się z rywalami na ich terenach.

Od sześciu kolejek nie doświadczający smaku porażki zespół Ina Goleniów, pod kierownictwem Mariusza Bernacha, będzie miał szansę powiększyć swoją serię zwycięstw do sześciu. Rywalem goleniowian będzie walczący o utrzymanie Orzeł Wałcz. Mimo że goście nie są w czołówce tabeli i na wyjeździe zanotowali jedno zwycięstwo, jeden remis i cztery porażki, muszą być traktowani poważnie. Przy odpowiednim nastawieniu gospodarzy, biało-zieloni mają realne szanse na kolejne zwycięstwo i kontynuację imponującej passy.

W klasie okręgowej zobaczymy natomiast spotkanie rewelacyjnej drużyny Orzeł Łoźnica, która podejmie na swoim terenie Jantar Dziwnów. Zważywszy na fakt, iż goście lepiej radzą sobie na własnym boisku, to gospodarze powinni spróbować wykorzystać tę niekorzystną dla rywala statystykę i zdobyć punkty. Tymczasem drużyny Masovia i OKS Center MD Goleniów czeka trudne zadanie pokonania rywali na ich stadionach. Masovia zmierzy się z miejscową Spartą w Gryficach, a OKS uda się do Kamienia Pomorskiego na ciężki mecz.